Takip Ettiğim Bloglar

Sizlere burada rss adresimde kayıtlı olan blogları paylaşmak istedim. Değişik paylaşımlar oluyor her birinde bilmediklerini öğreniyorsun. Hepsi birbirinden faydalı ve farklı bloglar.

Bunlardan diğer bloglar olarak kategorize ettiğim blogların içinde, en merak ettiğim blogları ve niye merak ettiğimi açıklıyım.

"Kaçan Balık Büyük Olur -> Şirket köleliğinden bıkmış ve istifa etmiş birinin açmış olduğu blog. Bazen hadi lan sende bırak diyip sonrasında daha zamanı var dedirtiyor bana. :)

Marka Fikirleri -> Dijital pazarlama, iş hayatına dair her türlü bilgileri sunan bir blog. Özellikle iş hayatına dair yazdıkları ben ilgilendiriyor diyebilirim.

ListeList  -> Açılalı çok olmamasına rağmen web aleminde belli bir yere oturdu diyebilirim. Kaliteli resimler ve akılcı paylaşımlarla insanı güldürüyor :) Paylaşımlarını büyük bir merakla bekletiyor diyebilirim. "

Takip edemediklerim veya bilmediklerim var elbette yorumlarınızla o blogları bana tanıtabilirsiniz sevinirim.

Kişisel Bloglar

Alay Onay: http://alayonay.com/
Okan Akıncı: http://okanakinci.com
Merve Öztürkcan: http://www.merveozturkcan.com/
Haydar Özkömürcü: http://hozkomurcu.com
İsmail Hakkı Polat: http://ismailhpolat.com
Sina Afra: http://www.sinaafra.com
Ugur Özmen: http://ugurozmen.com
Onur Oktay: http://www.onuroktay.com
Hasan Yaşar: http://www.hasanyasar.com
Erdal Fettahoğlu: http://www.erdalfettahoglu.com
Onur Karataş: http://onurkaratas.com.tr/
Mustafa İçil : http://www.mustafaicil.com
Işıl Yılmaz Sümer : http://isilyilmaz.com/blog/



Sosyal Medya

Sosyal Medya Kulübü: http://sosyalmedyakulubu.com.tr/
Sosyal Medya Rehberi: http://sosyalmedya.co/
Webrazzi: http://www.webrazzi.com/
Trend Week: http://www.trendweek.com/
SOZyal : sozyal.blogspot.com

Teknoloji

Teknoblog : http://www.teknoblog.com

SEO

Tam SEO: http://www.tamseo.com.tr/
Seo Hocası : http://www.seohocasi.com
SeoZeo : http://seozeo.com.tr/blog

Diğer Bloglar

Blog Hocam: http://bloghocam.blogspot.com
Etohum: http://www.etohum.com
Farketing: http://www.farketing.com
Adwords Türkçe: http://adwords-tr.blogspot.com/
İçerik Pazarlama Rehberi:  http://icerik.co/
Kaçan Balık Büyük Olur: http://kacanbalikbuyukolur.tumblr.com/
Marka Fikirleri: http://markafikirleri.com/
Medya İstasyonu: http://medyaistasyonu.blogspot.com/
Online Dijital Pazarlama: http://theblognote.com/
Ted'le 21 Gun: http://tedle21gun.com/
Deneme Yazıları: http://www.denemeyazilari.com/
ListeList : http://listelist.com/
İnceleCo : http://www.incele.co/
Turkcell Blog : http://blog.turkcell.com.tr
Eticaret Mag : http://eticaretmag.com/
Pazarlamasyon : http://www.pazarlamasyon.com
Pr Rehberi : http://www.prrehberi.com

Yeni bloglar keşfettiğimde elbette buraya eklemeye devam edeceğim.

Burada ki blogların hemen hemen hepsinin yazılarını okuyorum. Bana faydası oluyor. Umarım size de olur.


2 yorum:

  1. Eyüp selamlar,

    Kasım ayının sonundan itibaren seozeo.com'dan İngilizce olarak yayın yapmaya başladık. Bunun yanında seozeo.com.tr'yi de Türkçe yaptık. Bu nedenle tabii ki daha önceden edindiğimiz backlinkler de İngilizce sayfaya yönlenmiş oldu. :)

    Sana zahmet olmazsa, bu yazında hali hazırda seozeo.com/blog'a vermiş olduğun linki seozeo.com.tr/blog olarak değişebilir miydin?

    Şimdiden teşekkürler,
    Mutlu seneler dilerim.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Selam Mehmet,

      Hallettim. Mutlu seneler..

      Sil